Servis Talep Et

Proje Geliştirme, Yönetimi, Danışmanlık ve Satış;

TAMAY, Selofanlama ve Şrink Paketleme makinaları ve ürün kontrol sistemleri ile ilgili projelerin ihtiyacı olan tüm proje yönetimi, danışmanlık ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Satış Sonrası Hizmetler;

TAMAY, Müşteri ve Çözüm Odaklı Yönetim Anlayışı ile satış sonrasında da Satış Sonrası Hizmet desteği vermektedir. TAMAY, müşterilerine sunduğu tüm makine ve cihazların müşterinin yerinde kurulumunu, operatör ve bakım eğitimini, satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteğini sağlamaktadır.

Teknik Servis ve Yedek Parça Desteği;

TAMAY, makinanızın yüksek performans ile belirlenen hedef ve verimlikte çalışmasını sağlamak için satış sonrası teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektedir. En kısa sürede, en uygun ve en doğru çözümü sağlamak amacımızdır.

Bakım Anlaşması;

Koruyucu ve Önleyici bakım planlamaları, üretimdeki kesintileri ve buna bağlı kayıpları önlemek açısından önemlidir. Ortak belirlenecek zamanlarda, müşterilerimizin çalışmalarını aksatmayacak şekilde planlanarak gerçekleştirilmelidir. Düzenli ve Planlı bakım takvimi ile makinaların verimi ve kapasiteniz korunmuş olur.